CHORUS to zespół, którego korzenie sięgają do początków „muzyki chodnikowej” (disco polo). Wystąpiliśmy wtedy na „Wielkiej Gali Piosenki Chodnikowej” w warszawskiej Sali Kongresowej. Kolejne sukcesy to trasy koncertowe w całej Polsce oraz występ na balu organizowanym przez prof. Religę w Wiedniu, gdzie zagraliśmy na jednej scenie z zespołami VOX, Alex Band, Universe i innymi.
Solidne przygotowanie do występów i pozytywny odbiór widzów, pozwalały stworzyć nastrój dobrej zabawy, a nasze przeboje „Riki Tiki”, „Gonzales”, „Ania”, „Cyganeczka Zosia” czy „Angelina” porywały do tańca miłośników tej muzyki.

Dzisiejszy CHORUS to zespól muzyczny zajmujący się również oprawą muzyczną wszelkiego typu imprez rozrywkowych. Pasja jaka towarzyszy nam od momentu powstania zespołu oraz zaangażowanie poparte większym doświadczeniem zebranym w ciągu minionych lat, pozwała nam stworzyć niezapomnianą atmosferę wspaniałej zabawy tak, aby zadowolić Państwa gusta i aby wrażenia wyniesione przez Państwa z każdej naszej imprezy, budziły tylko te najlepsze wspomnienia.